E-TİCARET

E Ticaret Nedir?

E-ticaret veya elektronik ticaret, internet üzerinden yapılan işlemleri ifade eder. Bireyler ve şirketler çevrimiçi olarak ürün ve hizmet satın aldıklarında veya sattıklarında e-ticaretle uğraşıyorlar. E-ticaret terimi ayrıca çevrimiçi müzayedeler, internet bankacılığı, ödeme ağ geçitleri ve çevrimiçi biletleme gibi diğer faaliyetleri de kapsar. 

Biz E-Ticareti Nasıl Yapıyoruz?

İnternet ortamında online satış yapmak için tasarlanmış olan sistemimizdir. Sistem şöyle çalışmaktadır: ilk önce firmanız adına özel E-Ticaret web sitesi kurulur. Kurulan size özel E-Ticaret Web sitesine Sanal Pos Entegre Edilir.

  • SANAL POS: ( isteğiniz doğrultusunda ister anlaşmalı bankanızın Sanal Pos'u , isterseniz bizim önerdiğimiz PAY-TR Sanal Pos Kurulur) 
  • KARGO ENTEGRASYONU: Biz İlk Etap da Yurtiçi Kargo Tam Entegrasyonunu kuruyoruz. İsteyen Müşterilerimize anlaşmalı oldukları Kargo Firmasından istediğimiz "entegrasyon verilerini" getirmeleri üzerine anlaşmalı kargolarını da entegre edebiliyoruz.
  • SMS ENTEGRASYONU: Biz NetGSM Entegrasyonunu kuruyoruz. Ancak sizin sms paketi hizmeti almış olduğunuz firma var ise bize yine "entegrasyon verilerini" göndermeleri taktirde anlaşmalı sms firmanızı da entegre edebiliyoruz.
  • MOBİL UYUM: E-Ticaret Web Sitemiz 100% Mobil Uyumludur.(Responsive)
  • TEKNİK DESTEK: Bu ürünümüzü aldığınızda web siteniz aktif olduğu sürece 7/24 Teknik Destek Hizmetimiz bulunmaktadır.

 

TOP
G-P3JTRKQZ9Y